درباره ما

پنج دهه فعالیت در یک نگاه کوتاه

دهه پنجاه

شرکت تولیدی و صنعتی رامو پلاستیک با هدف رهیافت‌های جدید و خدمات در زمینه تولید قطعات با تکنولوژی تزریق پلاستیک در سال ۱۳۵۱ شمسی تاسیس و در سال ۱۳۵۴ فعالیت خود را با راه اندازی دو خط تولید در زمینه تولید محصولات پلاستیکی خانگی همانند انواع سبد، سینی، سطل، تشت و جعبه‌های نوشابه برای بازار آزاد آغاز نمود.

دهه شصت

با توجه به پیشرفت صنعت تزریق پلاستیک در ایران و جهان شرکت رامو با تجهیز خطوط تولیدی خود به دستگاه‌های تزریق با ظرفیت بالا و توسعه کارخانه موفق به عقد قرارداد با شرکت آلیبرت فرانسه جهت تولید، فروش و صادرات صندلی و میزهای پلاستیکی به اروپا گشت.

صندلی رامو با استقامت و کیفیت بالا خود توانست جایگاه خود را در بازار مصرف داخلی و خارجی تثبیت کند و شرکت رامو را مبدل به یکی از قطب‌های اصلی  تولید صندلی و میزهای پلاستیکی در خاورمیانه نماید.

دهه هفتاد

همزمان با توسعه صنعتی کشور در زمینه تولید لوازم خانگی با فناوری‌های تولید پیشرفته و کیفیت بالا این شرکت آغاز به تولید محصولاتی از قبیل بدنه مانیتورها و تلویزیون‌های CRT ، بدنه جارو برقی، لوازم داخلی یخچال و فریزر ، قطعات آبمیوه گیری و چرخ گوشت نمود.

دهه هشتاد

در این سال‌ها شرکت موفق به عقد قرارداد برای تولید قطعات خودرو با شرکت ایران خودرو و ساپکو و ایپکو گردید و در حال حاضر در کارنامه کاری خود تولید موفقیت آمیز بیش از ۴۰ قطعه از خودروهای سمند،پژو۲۰۶، پژو ۴۰۵، پیکان و پیکان وانت،پراید و خاور را دارا می‌باشد.

در حال حاضر

طی چند سال اخیر شرکت رامو با افزودن واحد تحقیق و توسعه(R&D) با تمرکز بر فناوری نانو، واحد طراحی صنعتی و تجهیز آزمایشگاه خود و تبدیل آنها به آزمایشگاه مدرن، جایگاه ویژه‌ای در پوشش بازار داخلی و همچنین گسترش صادرات به بازارهای خارجی را به خود اختصاص داده است.

کیفیت مطلوب محصولات و تامین رضایت مشتریان به عنوان شرکای تجاری، هدف و سرلوحه فعالیت‌های شرکت بوده و برای دست یافتن به این مهم متخصصین شرکت در بخش‌های تکنولوژی، کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه(R&D)، طراحی و توسعه محصول، بازاریابی و صادرات با تلاش بی‌وقفه‌ی خود همواره سعی در همگامی با آخرین دستاوردهای روز دنیا از قبیل تکنولوژی نانو نموده و موفق به حضور در بازارهای High Tech شده است تا کیفیت بیشتر و در نتیجه رضایت بیش از پیش مشتریان را به ارمغان آورد.

 

تجهیزات تولیدی :

شرکت رامو با برخورداری از دستگاه­های متنوع از بهترین سازندگان ماشین­های تزریق، توان تزریق قطعه تا وزن ۱۰ کیلوگرم را داراست.نیروی گیره دستگاه­های این شرکت بازه ۱۰۰ تا ۲۲۰۰ تن را در برمی­گیرد.جدول زیر مشخصات تجهیزات تولیدی شرکت را نشان می­دهد.

 

ردیف نام دستگاه کشور سازنده نیروی گیره وزن تزریق ابعاد قالب گیر فاصله تای بار
Max_Min Cm
۱ HAITAI SINGER چین ۲۰۰۰ تن ۹ کیلوگرم ۸۰ – ۱۶۲ ۱۵۰*۱۶۵
۲ HAITAI SINGER چین ۱۴۰۰ تن ۷ کیلوگرم ۶۰ – ۱۴۰ ۱۳۰*۱۳۱
۳ KRAUSS MAFFEI آلمان ۱۲۵۰ تن ۶ کیلوگرم ۷۵ – ۱۲۵ ۱۱۵*۱۱۵
۴ KRAUSS MAFFEI آلمان ۱۲۵۰ تن ۵ کیلوگرم ۷۵ – ۱۲۵ ۱۱۵*۱۱۵
۵ HAITAI SINGER چین ۱۲۰۰ تن ۷/۵ کیلوگرم ۴۵ – ۱۲۰ ۱۱۰*۱۲۲
۶ HAITAI SINGER چین ۱۰۰۰ تن ۵/۳ کیلوگرم ۴۰ – ۱۱۰ ۱۰۰*۱۱۸
۷ WINDSORE آلمان ۶۵۰ تن ۱ کیلوگرم ۵۵ – ۸۰ ۸۰*۸۰
۸ KRAUSS MAFFEI آلمان ۶۰۰ تن ۵/۳ کیلوگرم ۴۵ – ۸۰ ۸۱*۸۱
۹ KUASY آلمان ۴۴۰ تن ۱ کیلوگرم ۳۵ – ۷۰ ۶۳*۶۳
۱۰ KRAUSS MAFFEI آلمان ۳۵۰ تن ۱ کیلوگرم ۲۶ – ۶۴ ۶۳*۶۳
۱۱ HAITAI SINGER چین ۲۵۰ تن ۴۱۵ گرم ۲۰ – ۵۵ ۵۸*۵۸
۱۲ PM ایران ۱۷۵ تن ۳۰۰ گرم ۲۵ – ۴۰ ۴۰*۴۰
۱۳ ENGEL اتریش ۱۱۰ تن ۳۰۰ گرم ۲۲ – ۴۰ ۴۱*۴۱
۱۴ KUASY آلمان ۱۰۰ تن ۲۰۰ گرم ۲۲ – ۳۵ ۳۶*۳۶